Zastanawiają się Państwo, czy istnieją stylowe, praktyczne i prestiżowe gadżety promocyjne, które można wręczyć kluczowym partnerom biznesowym, nie narażając się na skojarzenia z kiczem czy nachalnością? Bez wątpienia znajdują się one w naszym asortymencie, a jednymi z nich są etui na karty kredytowe dostępne w tej kategorii. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria wykonane z trwałych i odpornych materiałów oraz prezentujące się elegancko i wyróżniające się funkcjonalnością. Zapraszamy do weryfikacji pełnej oferty!

Portfele i etui na dokumenty i karty kredytowe – praktyczne akcesoria, które trzeba mieć

Szybki i łatwy dostęp do najważniejszych dokumentów, takich jak dowód osobisty czy prawo jazdy, a także do środków płatniczych – kart bankowych i kredytowych – to priorytet dla wielu osób. Warto zatem wyjść naprzeciw tym potrzebom i podarować swoim klientom, kontrahentom i pracownikom etui umożliwiające schludne przechowywanie i przenoszenie tych akcesoriów. Dzięki temu będą one zawsze w jednym miejscu, więc ich znalezienie odbędzie się bezproblemowo w każdym momencie. Proponujemy również portfele wyposażone nie tylko w przegródki, lecz także w kieszonkę na monety zapinaną na suwak.

Wysokiej jakości etui na karty kredytowe i dokumenty – doskonałe narzędzie promocyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby wykonane z:

  • poliestru,
  • aluminium,
  • tworzywa sztucznego,
  • korka.

Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, wyposażone w przegródki mieszczące kilka dokumentów, a także w ochronę przed elektroniczną kradzieżą danych za pomocą nowoczesnej technologii RFID. Każdy z nich można dowolnie spersonalizować, umieszczając na nich nadruk logo czy grafikę. Wtedy stają się one gadżetami promocyjnymi reklamującymi Państwa przedsiębiorstwo!

Dlaczego warto zamówić etui reklamowe właśnie u nas?

W trosce o Państwa satysfakcję oferujemy produkty wyłącznie wysokiej jakości – wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o detale. Doskonale wiemy, że mają one stanowić wizytówkę promowanej firmy, dlatego są dopracowane do perfekcji pod względem trwałości oraz estetyki. Udostępniamy je w wielu kolorach, które można dopasować do identyfikacji wizualnej marki. Personalizacja za pomocą znakowania czyni je stylowymi upominkami, idealnymi w roli podarunków dla ważnych kontrahentów czy klientów. Są to tanie akcesoria o niewątpliwych walorach praktycznych – ich użyteczność sprawia, że z pewnością będą one wykorzystywane na co dzień, przyczyniając się do promocji Państwa firmy. Poręczne etui na karty kredytowe i dokumenty przyda się też do przechowywania wizytówek.

Zapraszamy do składania zamówień na etui z logo!

Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo, a także darmową wizualizację projektu i szybką realizację. Zarówno termin wysyłki gotowych zamówień, jak i ich koszt są zależne od indywidualnych wytycznych, ilości znakowań oraz liczby kolorów i wykorzystanej techniki zdobienia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

Etui na kartę kredytową, ochrona RFID (A9878)

1,66