Jeśli chcą Państwo zamówić pomysłowe akcesoria do samochodu na prezent dla klientów lub pracowników, zapraszamy do naszego sklepu! W FaRo Studio znajdują się przydatne gadżety do auta, które polecamy wymagającym klientom. Oferujemy różnorodne dodatki motoryzacyjne o szerokim zastosowaniu, które mają solidną konstrukcję i atrakcyjną cenę. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie produktu najlepiej dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Realizujemy też zamówienia niestandardowe oraz wysyłki towarów w opakowaniach prezentowych pod drzwi osób obdarowanych. 

Akcesoria do samochodu na prezent

Pomysłowe i przydatne prezenty motoryzacyjne można podarować pracownikom przedsiębiorstwa z okazji jubileuszu pracy czy różnego typu świąt. Dodatki do samochodu znajdą też zastosowanie w trakcie kampanii marketingowej firmy, nastawionej na pozyskanie nowych klientów. Niedrogie i funkcjonalne gadżety do auta można zamówić na FaRoStudio.pl bez nadwyrężania firmowego budżetu. Mamy w ofercie akcesoria motoryzacyjne, które sprawdzą się dla kobiet oraz mężczyzn, bez względu na wiek obdarowywanych osób.

Kierowcy spędzający wiele godzin tygodniowo w swoim samochodzie z pewnością ucieszą się z gadżetów motoryzacyjnych, które otrzymają jako prezent. W trakcie jazdy autem przydatne są przede wszystkim akcesoria do wygodnej i bezpiecznej obsługi telefonu, jakie mamy w ofercie FaRo Studio w różnorodnych wersjach. Wszystkie dodatki dostępne w katalogu są jednak nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Produkty wykonano bowiem z dobrych gatunkowo materiałów, dbając o ich nowoczesną, ciekawą stylistykę. 

Prezenty motoryzacyjne

Wśród licznych akcesoriów do samochodu, które mamy w ofercie, znajdą Państwo wiele pomysłów na przydatne prezenty. Specjalizujemy się w sprzedaży dodatków okolicznościowych, przeznaczonych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej oraz wielu innych. Oferujemy klasyczne gadżety do auta oraz elektronikę, a także szereg innych produktów, takich jak m.in.:

  • zestawy poręcznych narzędzi,
  • uchwyty do telefonu,
  • ładowarki samochodowe,
  • latarki,
  • apteczki i skrobaczki do szyb. 

Wszystkie akcesoria motoryzacyjne okażą się przydatne nie tylko na prezent dla pracowników, ale też do celów promocyjnych. Ozdobione identyfikacją wizualną marki gadżety do samochodu można wręczać kontrahentom lub klientom. Dzięki temu Państwa firma będzie się pozytywnie kojarzyć wszystkim obdarowanym osobom, które chętnie polecą jej usługi swoim znajomym. Dodatki do auta sprawdzą się jako nagrody w konkursach organizowanych na firmowym kanale w mediach społecznościowych. W tym przypadku również warto wybrać usługę znakowania.

Przydatne gadżety do auta

Ciekawym gadżetem do auta na prezent dla kierowcy, nie tylko zawodowego, będą kubki termiczne oraz termosy. Umożliwią mu one zabranie ze sobą w dłuższą trasę gorącego napoju, który umili podróż i doda energii. Wśród naszych dodatków do samochodu wiele interesujących propozycji znajdą przedstawiciele firm transportowych. W FaRo Studio zamówią Państwo przydatne akcesoria motoryzacyjne dla kurierów, które ozdobimy identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa. 

Usługę znakowania gadżetów motoryzacyjnych wykonujemy profesjonalnie, korzystając z nowoczesnych technik druku. Na akcesoriach do samochodu możemy wydrukować logotyp marki, a także grafikę nadesłaną przez Państwa. Zmodyfikowane dodatki do auta na prezent dla klientów lub pracowników firmy na pewno okażą się przydatne użytkownikom, a także w celu promocji przedsiębiorstwa. Tworzymy nadruki monochromatyczne i kolorowe z użyciem najlepszych barwników.

Sprawdź również: gadżety dla ratownika medycznego, ozdoby świąteczne na prezenty, gadżety do salonu kosmetycznego

Wyświetlanie 1–24 z 104 wyników

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Żółty

Brelok do kluczy “samochód” (A8432)

3,89 
Biały
Czerwony
Niebieski
Żółty

Brelok do kluczy “samochód” (A9895)

4,30