W codziennym dbaniu o zdrowie mogą pomóc artykuły z naszego sklepu internetowego. Jeśli więc chcą Państwo podarować pracownikom firmy, kontrahentom czy klientom funkcjonalne akcesoria, zebrany poniżej asortyment powinien spełnić Wasze oczekiwania. Znajdują się w nim rozmaite środki ochrony osobistej. Należą do nich m.in. antybakteryjne żele do rąk czy maseczki wielokrotnego użytku.

Antybakteryjny żel do rąk ‒ warto mieć go zawsze przy sobie

Zarówno na co dzień, np. podczas korzystania z komunikacji miejskiej czy publicznych toalet, jak i podczas podróży, przyda się antybakteryjny żel do rąk. To środek ochrony osobistej, który warto mieć zawsze przy sobie ‒ w torebce, plecaku czy kieszeni okrycia wierzchniego.

Tego typu produkty:

  • są poręczne,
  • nie wymagają użycia wody,
  • pozwalają na szybkie oczyszczenie i zdezynfekowanie dłoni,
  • mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe, działają przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo czy przeciwgrzybicznie.

Skład antybakteryjnych żeli do rąk

Aby opisywane przedmioty spełniały swoje zadanie, muszą mieć odpowiednio dobrany skład. Za najważniejszy, radzący sobie z drobnoustrojami składnik, uznaje się alkohol. Powinien on występować w żelach w wysokim stężeniu (optymalna wartość to 70%). Ponadto w preparatach antybakteryjnych do rąk mogą znajdować się olejki eteryczne (np. goździkowy czy z drzewa herbacianego), aloes, gliceryna czy panthenol. Ich zadaniem jest zapobieganie nadmiernemu wysuszeniu dłoni.

Duży wybór żeli antybakteryjnych

W naszej ofercie żele antybakteryjne do rąk dostępne są w kilku wersjach. Do wyboru mają Państwo różne pojemności preparatu, a także formy buteleczek, w których został umieszczony.

Można także złożyć zamówienie na chusteczki nasączone alkoholem. Tego rodzaju środki ochrony osobistej umieszczono w szczelnym opakowaniu, które utrzymuje ich właściwą wilgotność. Na plastikowej pokrywie pudełka możliwe jest znakowanie zgodne z oczekiwaniami kupującego.

Maseczki wielokrotnego użytku

Pandemia Covid-19 zwiększyła zapotrzebowanie na użytkowanie rozmaitych środków ochrony osobistej, np. maseczek. W ofercie sklepu farostudio.pl dostępne są modele wielokrotnego użytku:

  • dwuwarstwowe lub trójwarstwowe z miejscem na filtr,
  • wykonane z różnych materiałów, np. wysokiej jakości bawełny,
  • wyposażone w wygodne, regulowane paski na uszy, trójwymiarową strukturę podbródka i wyprofilowany kształt na nos,
  • dostępne w kilku kolorach.

Przy każdej maseczce wielokrotnego użytku udostępniono najważniejsze informacje, np. dotyczące wymiarów czy możliwości prana w pralce (w temperaturze do 90 stopni Celsjusza). W komplecie z niektórymi wariantami znajdują się filtry oraz etui.

Zalety zamawiania upominków i gadżetów firmowych na farostudio.pl

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie internetowym. Niewątpliwie należy do nich szeroki asortyment produktów, np. środków ochrony osobistej, nieustannie uzupełnianych o kolejne nowości, które łatwo można dopasować do potrzeb pracowników czy klientów poszczególnych branż. Należy również wspomnieć o prostym i szybkim wyszukaniu potrzebnego akcesorium, np. maseczki wielokrotnego użytku, które umożliwia dobrze zaprojektowana, przejrzysta strona internetowa. Wykorzystanie filtrów pozwala na znalezienie przedmiotu wg okazji, branży czy koloru.

Ważnym aspektem przemawiającym za składaniem zamówień właśnie tutaj jest wysoka jakość wszystkich artykułów, która idzie w parze z ich atrakcyjną ceną. Zarówno antybakteryjny żel do rąk, maseczka wielokrotnego użytku, jak i każdy inny wyrób z wybranego działu, spełni oczekiwania kupujących i posłuży im przez długi czas.

Możliwość znakowania produktów zgodnie z oczekiwaniami zamawiających i szybka wysyłka to kolejne zalety robienia zakupów na farostudio.pl. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do skorzystania z porad naszych doświadczonych pracowników.

Warto zapoznać się z zebranym asortymentem środków ochrony osobistej już teraz. Przy każdym artykule, np. maseczce wielokrotnego użytku, żelu antybakteryjnym do rąk załączmy najważniejsze informacje i przewidywany termin realizacji zamówienia, uzależniony m.in. od wybranej techniki zdobienia czy ilości nadruków.

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Biały
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

Antybakteryjny płyn do rąk (A4089)

2,46 
Biały
Ciemnozielony
Czarny
Czerwony
Fioletowy
Niebieski

Antybakteryjny płyn do rąk (A9788)

2,50 
Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Antybakteryjny żel do rąk (A6649)

3,16 
Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Antybakteryjny żel do rąk (A6679)

2,09 
Biały
Ciemnozielony
Czarny
Czerwony
Niebieski

Brelok do kluczy z etui (A0962)

1,79