Jeśli szukacie Państwo oryginalnych przyborów piśmienniczych najwyższej jakości, asortyment, który oferuje farostudio.pl powinien spełnić Wasze oczekiwania. W tym miejscu zgromadziliśmy rozmaite długopisy, np. drewniane, bambusowe, wielofunkcyjne, a także ołówki i zakreślacze. Poszczególne akcesoria można nabyć pojedynczo lub w zestawach. Co więcej, oferujemy ich znakowanie, zgodnie z życzeniem i potrzebami kupujących. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się długopis i ołówek w jednym. Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii.

Szeroki wybór długopisów

Wszystkie przedmioty, które znalazły się w poniższym dziale, to niezbędne elementy wyposażenia każdego ucznia, studenta czy pracownika biurowego. Oczywiście, długopisy potrzebne są także w domu czy podczas podróży. To właśnie te akcesoria piśmiennicze zajmują ogromną część naszego asortymentu. Oferujemy warianty:

 • wykonane z różnego rodzaju, ekologicznych tworzyw, np. bambusowe, drewniane,
 • w rozmaitych kształtach, np. przypominające pomadkę do ust, z zakrętką w formie kwiatka,
 • w wielu kolorach, które można dobrać do indywidualnych oczekiwań lub barw znajdujących się w logo czy innych znakach rozpoznawczych firmy,
 • na stojaku,
 • w eleganckim etui,
 • wielofunkcyjne,
 • w zestawach.

Warto także postawić na nowoczesny przedmiot, jakim jest długopis i ołówek w jednym.

Dlaczego warto wybrać drewniane, bambusowe długopisy?

Właściciele przedsiębiorstw, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku marki, a także na ochronie środowiska, chętnie wybierają ekologiczne produkty z naszego sklepu internetowego. Należy do nich np. bambusowy, drewniany długopis wyróżniający się szeregiem zalet. Oczywiście za najważniejszą uznaje się ograniczenie zużycia plastiku, co ma ogromny wpływ na naszą planetę. Co więcej, tego typu wyroby, także te z ołówkiem w jednym egzemplarzu:

 • są wygodne w użytkowaniu (niektóre modele wyposażono w profilowane uchwyty),
 • ładnie się prezentują, do wyboru są zarówno klasyczne warianty, jak i oryginalne wersje w różnych kształtach,
 • cechuje wysoka jakość wykonania, która sprawia, że będą służyć właścicielom przez długi czas.

Poza długopisami drewnianymi, bambusowymi, polecamy także produkty wyprodukowane z papieru, z kartonu pochodzącego z recyklingu, czy ze słomy pszenicznej. Są one dostępne pojedynczo lub w wielofunkcyjnych zestawach.

Zestaw długopisów, model wielofunkcyjny czy z ołówkiem ‒ rozmaite propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb

W rozbudowanej ofercie sklepu farostudio.pl opisywane przedmioty dostępne są w wielu wersjach. Poza modelami bambusowymi, drewnianymi, dużą popularnością wśród zamawiających cieszy się zestaw długopisów. Komplet przyborów warto podarować pracownikom, kontrahentom czy klientom.

Państwa uwadze polecamy długopis i ołówek w jednym, a także model wielofunkcyjny, na który składa się m.in. linijka, poziomica i śrubokręt. Tego typu przedmiot idealnie sprawdzi się w branży budowlanej.

Rozbudowana oferta ołówków i zakreślaczy

W asortymencie naszego sklepu internetowego, który cyklicznie uzupełniamy o kolejne gadżety, znajdują się różnego rodzaju ołówki czy zakreślacze, dostępne w wielu wariantach (pojedynczo i w zestawach).

Pierwsze akcesorium można zamówić w wersji:

 • z bambusowym trzonem,
 • wykonanej z kartonu z recyklingu,
 • z gumką (w różnych kształtach).

Przydatnym w trakcie nauki czy pracy przedmiotem jest także zakreślacz, który pozwala na wyodrębnienie w tekście najważniejszych informacji. Najlepiej postawić na zestaw zawierający kilka kolorów, dzięki którym uwypuklone dane będą odpowiednio podzielone. Niektóre wyroby wyposażono w czyścik do ekranu czy pędzelek do czyszczenia klawiatury. Tego typu, wielofunkcyjny przedmiot, szczególnie polecamy Państwa uwadze.

Dlaczego warto zamówić wyroby piśmiennicze w sklepie farostudio.pl?

Rozbudowany asortyment długopisów drewnianych, bambusowych, wielofunkcyjnych, ołówków, zakreślaczy i innych akcesoriów, często poszerzany o kolejne produkty, to jeden w wielu aspektów, przemawiających za zrobieniem zakupów właśnie tutaj. Możliwość ich oznakowania zgodnie z oczekiwaniami kupujących, szybka realizacja zamówień i atrakcyjne ceny to kolejne zalety współpracy z naszą firmą. Warto także wspomnieć o przejrzystości strony ‒ została ona zaprojektowana w taki sposób, aby każdy klient mógł szybko i łatwo znaleźć dany artykuł. Warto przekonać się o tym osobiście!

Wyświetlanie 1–24 z 296 wyników

Ciemnozielony
Czarny
Granatowy
Srebrny

Bambusowy długopis (A1410)

1,32 
Beżowy
Jasnozielony
Niebieski

Bambusowy długopis (A1947)

1,14 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnozielony
Pomarańczowy

Bambusowy długopis (A1965)

2,09 4,54 
Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

Bambusowy długopis (A1974)

2,59