Komu wręczyć słoik do picia ze słomką?

To świetny pomysł na upominek dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Sprawdzi się zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, gdy często sięga się po chłodzące napoje – szklany słoik ze słomką można mieć zawsze przy sobie i popijać z niego ulubioną lemoniadę, mrożoną herbatę, sok czy wodę mineralną. Zamawiając u nas, wybierają Państwo kolor pokrywki i rurki – proponujemy aż osiem wariantów, które z łatwością da się dopasować do wymogów identyfikacji wizualnej marki! Poręczny uchwyt ułatwia picie w każdym momencie, a metalowe wieczko chroni przed rozlaniem czy zanieczyszczeniem zawartości.

Dlaczego warto wybrać słoik do picia ze słomką jako gadżet promocyjny?

Przemawia za tym kilka kwestii, a mianowicie:

  • szkło jest niezwykle proste w znakowaniu, a my umieścimy na nim dowolny napis czy grafikę według indywidualnych wytycznych,
  • to produkt oryginalny i z pewnością wzbudzi zainteresowanie w odbiorcach – to jedno z niesztampowych akcesoriów promocyjnych, a te cieszą się dużą popularnością i są doceniane w działaniach marketingowych,
  • jest praktyczny – i choć jego zastosowanie kojarzy się przede wszystkim z ochłodą w upalne dni, przyda się też jesienią i zimą, gdyż szkło jest odporne na działanie wysokich temperatur – można pić z niego zatem również rozgrzewającą herbatę czy pobudzającą kawę.

Praktyczny słoik ze słomką do picia – zapraszamy do zamawiania spersonalizowanych gadżetów

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie, szybka realizacja zamówień i indywidualna wycena uzależniona od ilości znakowań, kolorów oraz metody zdobienia, a także wysoka jakość oferowanych akcesoriów – to wszystko wpływa na Państwa satysfakcję, dlatego zachęcamy do współpracy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
Srebrny
Żółty

Słoik do picia 500 ml ze słomką (A8983)

12,61