Chcąc podarować swoim kontrahentom, pracownikom czy partnerom biznesowym stylowy i praktyczny upominek reklamowy, warto rozważyć parasole na deszcz dostępne w tej kategorii. Oferujemy je w wielu wariantach kolorystycznych, a każdy z produktów może zostać spersonalizowany według indywidualnych wytycznych. Należy pamiętać, że gadżety promocyjne stanowią wizytówkę firmy, powinny zatem wyróżniać się nienaganną jakością i niezawodnie służyć obdarowanym osobom. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Jakie parasole na deszcz znajdą Państwo w naszej ofercie?

To funkcjonale i jednocześnie stylowe wyroby cechujące się m.in.:

  • różną wielkością – proponujemy zarówno małe, składane modele, które z łatwością można schować do torebki czy plecaka, jak i bardziej rozłożyste, będące ochroną przed deszczem dla dwóch osób;
  • automatycznym lub manualnym mechanizmem rozkładania;
  • zastosowaniem najwyższej jakości materiałów – żebrowania z włókna szklanego, metalowa rama, panele wykonane z butelek PET poddanych recyklingowi, uchwyt z polipropylenu, antypoślizgowego tworzywa ABS lub naturalnego drewna bambusowego – to wszystko sprawia, że nasze parasole na deszcz zadbają o prestiż Państwa przedsiębiorstwa.

Stylowe i praktyczne parasole na deszcz pomogą wypromować każdą markę!

Te uniwersalne i przydatne na co dzień akcesoria z pewnością zostaną docenione przez najbardziej wymagających klientów – wręczając je swoim kontrahentom lub pracownikom, sygnalizują Państwo troskę oraz wzbudzają poczucie lojalności wobec marki. Co więcej, każdorazowe korzystanie z parasoli na deszcz będzie promować firmę, wystarczy odpowiednio zaprojektować znakowanie i starannie dobrać kolory. Powinny one być zgodne z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, aby wywoływały natychmiastowe skojarzenia. Jednocześnie znakowanie nie może być zbyt nachalne, ponieważ może zniechęcić do używania gadżetów. Doskonale wiemy, jak pogodzić ze sobą wszystkie te wymogi – warto nam zaufać, gdyż poza szybką realizacją zapewniamy też kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy!

Dlaczego warto zamówić parasole reklamowe właśnie u nas?

Przemawia za tym jakość naszych produktów, które mają przecież reprezentować Państwa markę, muszą więc zostać wykonane starannie i z dbałością o detale. Bogaty wybór, szeroka gama kolorów, możliwość personalizacji każdego parasola na deszcz zgodnie z indywidualnymi wytycznymi, atrakcyjne ceny i szybka realizacja – to sprawia, że każdy ma szansę zaopatrzyć się w ideale akcesoria promocyjne. U nas można skorzystać z darmowej wizualizacji – dzięki temu jeszcze przed otrzymaniem zamówienia wiedzą Państwo, jak będzie wyglądał produkt.

Zapraszamy do składania zamówień!

Stawiając na praktyczne i uniwersalne gadżety reklamowe, zyskuje się pewność, że trafią one w zróżnicowane preferencje osób obdarowywanych. Takie właśnie są parasole na deszcz – każdy z nich korzysta, są zatem strzałem w dziesiątkę. W naszej ofercie znajdą Państwo również peleryny, które także można poddać znakowaniu w celu personalizacji.

Wyświetlanie 1–24 z 78 wyników