Na FaRoStudio.pl znajdą Państwo różnorodne gadżety dla pielęgniarek, lekarzy czy ratowników. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów o tematyce medycznej i ratowniczej. Niezależnie, czy jest potrzebny prezent dla najlepszego pracownika ochrony zdrowia, czy artykuł promocyjny dla komercyjnej przychodni, u nas można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Oferujemy towary trwałe i niedrogie, wyróżniające się dodatkowo pięknym wyglądem. 

Do naszego katalogu trafiają tylko starannie wyselekcjonowane gadżety dla osób wykonujących zawody ratownicze i medyczne, które spodobają się wszystkim obdarowanym osobom. Sprzedajemy akcesoria dla ratowników oraz pielęgniarek wyróżniające się funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Poszczególne produkty można modyfikować, korzystając z kompleksowej usługi znakowania. Dzięki niej wybrany prezent będzie bardziej osobisty, jeśli umieścimy na nim imię wybranej osoby. Przyda się też do promocji placówki zdrowotnej, przy wyborze nadruków z jej identyfikacją wizualną. 

Gadżety dla pielęgniarek i ratowników medycznych

Oferujemy rozmaite akcesoria prezentowe, których cena jest zawsze atrakcyjna. W sklepie internetowym FaRo Studio mamy humorystyczne lub użytkowe gadżety dla ratownika medycznego, lekarza i pielęgniarki wyprodukowane z największą starannością. Poszczególne prezenty mają uniwersalne zastosowanie i można je wręczać pacjentom placówki zdrowotnej w celach promocyjnych. Asortyment jest rozbudowany i udostępniliśmy w nim m.in.:

  • apteczki w puszce lub pokrowcu.
  • pojemniki na tabletki z bambusa,
  • ogrzewacze i schładzacze do ciała,
  • profesjonalne sterylizatory UV.

Wśród naszych akcesoriów o tematyce medycznej oraz ratowniczej czeka wiele inspiracji na prezenty dla pracowników i pacjentów. Pielęgniarka i ratownik z pewnością ucieszą się z humorystycznego gadżetu, w postaci piłeczki antystresowe ze swoją podobizną. Z kolei dla osób leczonych w klinice lepiej wybrać produkt funkcjonalny, np. pojemnik na tabletki lub estetyczną apteczkę ozdobione logo placówki.

Gadżety – branża medyczna i ratownicza

Jeśli zainteresowały Państwa nasze akcesoria prezentowe, zachęcamy do skorzystania z opcji ich znakowania. Za dodatkową opłatą możemy ozdobić wybrane gadżety dla branży medycznej i ratowniczej z użyciem dowolnej grafiki, napisu czy identyfikacji wizualnej firmy. Jest to rozwiązanie idealne przy wykorzystaniu towaru w celach marketingowych, a także kupionych na prezent dla pielęgniarek czy ratowników i innych pracowników. Umieścimy na nich logotyp kliniki, imię i nazwisko obdarowywanej osoby lub dedykację. 

W FaRo Studio stosujemy innowacyjne metody nadruku, dzięki czemu personalizowane gadżety wyglądają profesjonalnie. Znakowane prezenty dla ratowników i pielęgniarek wykonujemy terminowo, przestrzegając daty ustalonej w momencie składania zamówienia. Całkowity koszt realizacji takiej usługi zależy od kilku czynników, jednak na pewno będzie dla Państwa akceptowalny. Chętnie doradzimy przy wyborze prezentów o tematyce medycznej i ratowniczej z naszego katalogu, zapraszamy do kontaktu! Zamówione produkty możemy też wysłać w estetycznych opakowaniach prezentowych bezpośrednio do domu obdarowanych.

Sprawdź również: gadżety do salonu kosmetycznego, gadżety samochodowe na prezent, nietypowe słodycze

Wyświetlanie 1–24 z 95 wyników

Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Antybakteryjny żel do rąk (A6649)

3,16 
Biały
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Żółty

Antybakteryjny żel do rąk (A6679)

2,09 
Biały
Czerwony
Niebieski

Antystres “kropla” (A2830)

4,03 
Biały
Ciemnozielony
Czerwony
Fioletowy
Granatowy
Pomarańczowy
Srebrny
Żółty

Antystres “piłka” (A4088/A)

2,90 3,42