Specyfika branży związanej z budownictwem sprawia, że chcąc wypromować swoją markę w tym środowisku, warto postawić na produkty, które są przydatne i odnoszą się bezpośrednio do związanych z nią czynności. Dzięki temu można mieć pewność, że podarowany gadżet budowlany będzie faktycznie używany, a co za tym idzie – logo przedsiębiorstwa odpowiednio eksponowane.

Niezależnie od okazji, która stwarza pretekst do wręczania upominków, należy zatroszczyć się o to, aby wybrane akcesoria odpowiadały osobie obdarowanej pod względem użyteczności i estetyki. Właśnie dlatego stworzyliśmy kategorię, w której zgromadzone zostały sprawdzone gadżety budowlane. Jedne są praktyczne, inne bardziej zabawne, ale wszystkie dobraliśmy w taki sposób, aby idealnie wpasowały się w specyficzny charakter branży.

Przydatne akcesoria

Wśród dostępnych tutaj produktów na szczególną uwagę zasługują przydatne akcesoria – to narzędzia i różnego rodzaju artykuły, które faktycznie będą używane. Są wytrzymałe i solidnie wykonane, co jest jednym z głównych aspektów, na które zwraca się uwagę w branży. Dzięki temu praktyczny gadżet budowlany, wręczony klientowi lub partnerom biznesowym, stanie się dobrą wizytówką firmy.

W naszej ofercie znajdują się:

 • miarki – w klasycznej odsłonie, z brelokiem do kluczy lub z dodatkowymi funkcjami (np. lampka LED, otwieracz do butelek),

 • długopisy wielofunkcyjne – linijka, poziomica, śrubokręt w jednym,

 • lampki warsztatowe,
 • latarki – zwykłe ręczne lub czołówki,

 • poręczne noże do tapet – niewielkie narzędzie, które łatwo schować w kieszeni lub przypiąć do kluczy, a także wersja standardowych rozmiarów,

 • okulary ochronne,
 • ołówki stolarskie,
 • zapalniczki plazmowe – niezawodne niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Wszystkie te gadżety budowlane odznaczają się wysoką jakością i funkcjonalnością.

Zestawy narzędzi

Oferowane przez nas produkty to także praktyczne zestawy narzędzi – tego typu upominki są cennymi podarunkami, które z pewnością będą często używane. Mogą mieć formę pakietu różnych akcesoriów w eleganckim opakowaniu, np.:

 • pudełeczko z końcówkami do śrubokrętu,

 • opakowanie w kształcie opony z narzędziami w środku,

 • wygodne etui.

Innym rodzajem są artykuły wielofunkcyjne. Tutaj w jednym przedmiocie zawarto kilka narzędzi o różnych rolach. Do najbardziej popularnych gadżetów budowlanych należą specjalne scyzoryki, które oferują funkcje 13 akcesoriów.

Apteczki

Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa i fakt, że branża budowlana jest dość podatna na powstawanie urazów wśród pracowników, przygotowaliśmy ofertę kompletnych pakietów apteczek. To niezastąpione podczas udzielania pierwszej pomocy gadżety budowlane, które są równocześnie obowiązkowym elementem wyposażenia na każdej parceli, gdzie trwają prace wykończeniowe lub stawiane są obiekty. Oferowane przez nas zestawy są gotowe do użycia i odpowiednio wyposażone, aby zapewnić możliwość udzielenia natychmiastowej pomocy w razie obrażeń.

Zabawne gadżety budowlane

Upominek reklamowy, którego zadaniem ma być odpowiednia promocja i kreowanie pozytywnego wizerunku marki, może być mniej nastawiony na praktyczny aspekt i możliwe wykorzystanie. Równie dobrze sprawdzi się gadżet budowlany o zabawnym zabarwieniu. Często tego typu podarunki są wręcz bardziej cenione. U nas dostać można śmieszny kask antystresowy – to klasyczna piłeczka do ściskania lub ugniatania, lecz w kształcie ochronnego nakrycia głowy, obowiązkowego podczas prac na budowie.

Dbanie o wizerunek marki

Chcąc wypromować swoje przedsiębiorstwo w branży związanej z budownictwem lub wykończeniami wnętrz, warto skorzystać z naszych sprawdzonych rozwiązań. Oferowane gadżety budowlane to produkty, które są używane w trakcie wielu prac – stanowią praktyczne i funkcjonalne dodatki, dzięki którym łatwiej i szybciej można wykonywać obowiązki na placu budowy lub podczas remontu. Uzupełnione atrakcyjnym nadrukiem z logotypem marki pomogą w dbaniu o pozytywny wizerunek firmy. Zarówno duże, jak i drobne upominki to skuteczna forma reklamy, która wypromuje przedsiębiorstwo z branży budowlanej.

Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

Biały
Czarny
Granatowy
Srebrny
Żółty

Długopis wielofunkcyjny (A1996)

26,38