Zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, INPOST. W przypadku większych zamówień dostawa realizowana jest na palecie. Możemy zaproponować również wysyłkę do paczkomatów, w przypadku różnego rodzaju akcji wysyłkowych, np. indywidualnych upominków do pracowników.

Zamówienia wysyłamy po opłaceniu zamówienia. Nie wysyłamy paczek za pobraniem.

Darmowa wysyłka w jedno miejsce obowiązuje przy zamówieniach powyżej 3000 zł netto. W innych przypadkach koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 19,90 zł netto/karton lub 230zł netto/paletę.

Koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku ceramiki, produktów o niestandardowych gabarytach, dużej wadze lub takich, które wymagają specjalnych zabezpieczeń na czas transportu.

Wysyłamy również towar za granicę. W celu wyceny przesyłki prosimy o kontakt.

Płatność za zamówienie:

Firmy – przedpłata na konto bankowe na podstawie wystawionej faktury pro forma.
Instytucje – istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności. Warunkiem jest przesłanie do nas zamówienia podpisanego przez osobę upoważnioną do podejmowania zobowiązań.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Termin realizacji jest liczony od momentu akceptacji wizualizacji znakowania produktów i otrzymania płatności za całość zamówienia. Termin realizacji potwierdzamy każdorazowo przy każdym zamówieniu.

W przypadku zmian zgłoszonych w trakcie realizacji zlecenia termin liczony jest od początku.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w możliwie najkrótszym czasie.

W wyjątkowych przypadkach losowych termin dostarczenia zamówienia może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji klient zostanie o tym poinformowany telefonicznie lub poprzez e-mail.